Programa de aceleração do crescimento (PAC): neodesenvolvimentismo?



Bok Norsk · Lokal litteratur

Oppdaterer

Les boka på nett
Annen tittel
Originaltittel
Medvirkende
Utgitt
SciELO Books - Editora UNESP
Omfang
24 s.
Opplysninger
Spansk og cakchiquel parallelltekst
Emner
Haakon VII , konge av Norge , 1872-1957 : (NO-TrBIB)90341375
Maud , dronning, gemalinne til Haakon 7, konge av Norge , 1869-1938 : (NO-TrBIB)90388099
Aleksander I , keiser av Russland : (NO-TrBIB)90574507
Aasen, Ivar , språkforskar og forfattar , 1813-1896
Aasland, slekten
Cranner, Alf , 1936-
Hamsun, Knut , forf. , 1859-1952
Ibsen, Henrik , 1828-1906
Madsen, Sofus , 1881-1977
Bull, Ole , 1810-1880 : (NO-TrBIB)90092217
Kordes, Berend : (NO-TrBIB)3039479
Wergeland, Henrik , 1808-1845 : (NO-TrBIB)90054061
Amtsudstillingen i Kragerø
Bergen postkontor
Bergens domkirke : (NO-TrBIB)17632
Bratsberg amts havebruksforening
Fredrikstad seilforening
Høyanger arbeiderparti
Kjerringøy kirke
Nordmanns-forbundet ( : 1907- : 1907- : 1907)
Popsenteret ( :) Trondheim
Sovjetunionens kommunistiske parti
Sportsklubben Falken
Telemark Bondelag
Telemark bondekvinnelag
Telemark bygdeungdomslag
Bjørn West (milorgbase) : (NO-TrBIB)90832488
Chalmers tekniska institut : (NO-TrBIB)90043472
Gråkallbanen : (NO-TrBIB)98048990
Kommunističeskaja partija Sovetskogo Sojuza : (NO-TrBIB)90059346
Kristiania tekniske skole : (NO-TrBIB)90701064
Kristiansand havn : (NO-TrBIB)6091668
Kristiansand jernbanestasjon : (NO-TrBIB)6091667
Lilleborg Fabriker : (NO-TrBIB)90806170
Program for statlige innkjøp : (NO-TrBIB)90856782
Stavanger roklub : (NO-TrBIB)5019364
Sølvberget - Stavanger kulturhus : (NO-TrBIB)90748729
Trondhjems fagskole : (NO-TrBIB)2124534
Ibsenjubileet ( : 1928) : (NO-TrBIB)3080897
Abnormalities, Drug-Induced
Adolescent
Adolescent Behavior
Alaska
Ethanol
Ethnic Groups
Fetal Alcohol Spectrum Disorders
Indians, North American
Inuits
Pregnancy
Primary Prevention
Substance-Related Disorders
Teaching Materials
United States
Alternativ energi
Amfibier
Atferd
Atferdsproblemer
Atferdsterapi
Avfallsfyllinger
Avløpsvann
Avrenning
Bakkenteigen
Barnevern
Barneverninstitusjoner
Biogasser
Bodø - Historie - Kjerringøy
Bondekvinnelag - Telemark
Bondelag - Telemark
Borre
Bygdeungdomslag - Telemark
Båstad utstillingen
Draugen
Driftsplanlegging
Energi
Energiutnytting
Etiologi
Europipe II
Fagforeninger
Familieterapi
Fesjå - Seljord
Fiskeoppdrett
Flaggermus
Fotball
Fredrikstad - Idrett og sport
Frigg
Frontotemporallapps demens
Frøy
Gasstransport
Geohydrologi
Gullfaks
Haltenbanken
Hamsun-dagene - Hamarøy
Hav
Havbruk
Heimdal
Husmenn
Hydrologi
Kirkebygninger
Kliniske aspekter
Konferanser
Kongehuset
Konsekvensutredninger
Konserter(framføring)
Korsang
Kronprinsparet
Kunnskapsoppsummering
Kvikkleireskred
Kyrkja
Kystområder
Landbasert virksomhet
Langrenn(skisport)
Leirskred
Lokalhistorie
Lokalsamling
Luster
Løvtrær
Marint miljø
Martin Linge
Matematikk
Metangass
Miljøkonsekvensvurderinger
Miljøprogrammer
Miljøteknologi
Mord(kriminologi)
Moster gamle kyrkje
Musikk - Møre og Romsdal
Musikkorps
Måløyraidet
Møter
Norne
Observasjonsmetoder
Oljefelt
Oljevernberedskap
Onsøy
Oseberg
Patologi
Petroleum
Politikk - 1970-1999 - Høyanger
Program for renere teknologi
Ramnes kirke
Ramnes - Lokalhistorie
Ren teknologi
Rensing
Risikoanalyse
Risikovurdering
Rissa
Salmer
Sang
Sangere
Seilsport - Grenland
Sikkerhet
Sikringstiltak
Skien - Historie
Skihopping
Skogbruk - Fyresdal
Sleipner
Slekter
Snorre
Sogn og Fjordane
Stabilitetsanalyse
Stenersen, Gudmund
Stokke - Historie - Verdenskrigen, 1939-1945
Sularennet
Systematiske oversikter
Teater
Telemarksfe
Terapi
Time kommune
Troll
Trøgstad - Lokalhistorie
Trøgstadutstillingen 1974
Turn
Tvedestrand - Historie
Ungdom
Urbanhydrologi
Utstillinger - Notodden
Utvandring
Vannforsyning
Vannforvaltning
Varemesser - Porsgrunn
Vegplanar
Vennskapsbyer
Vigdis
Viser og sanger(samlinger)
Zeepipe II
Østfold
17. mai
Arkitektur
Aust-Agder
Bergen domkirke
Bergen
Biblioteker
Bygninger - Energiforbruk
Cakchiquel språk
Engineering
Estimated costs
Festninger
Flosta kirke
Friidrett - Steinkjer
Guatemala
Hordaland
Håkonshallen
Idrettskonkurranser
Konkurranser
Landscaping
Maya (Folk)
Moland
Norge
Oslo
Parks
Quality
Regulering
Skisport - Grong
Utviklingshjelp
Varmepumper - Forskning
arkitektkonkurranser
domkirker
gjenreising
kirker
krigsskader
Eikersanger
Hamar
Hokksund bru
Høyanger - Lokalhistorie
Kriminalitet - Rendalen
Norges lærerlag
Olavsjubileet(1930)
Olsok
Programmer
Skolen - Tromsø - historie
Sogn
Sogndal
Stiklestad
Verdal
Vintersport
Øvre Eiker
1. mai
Arbeideridrett
Atrå kyrkje
Frontotemporal Dementia
Idrett
Innvandrermonumentet(Vadsø) - Avduking
Kirken - Gildeskål - Historie
Kommunevalg
Kristelig folkeparti
Kvinner
Lover
Museer
Musikere
Sjanger
Geografisk emneord
Agdenes kommune . - Askim kommune . - Bjugn kommune . - Bø kommune . - Eidsberg kommune . - Eidsvoll kommune . - Enebakk kommune . - Fet kommune . - Fredrikstad . - Fredrikstad kommune . - Fyresdal . - Gjerdrum kommune . - Grong kommune . - Halden kommune . - Hankø . - Haugesund . - Hobøl kommune . - Holmestrand kommune . - Horten kommune . - Hurum kommune . - Høylandet kommune . - Inderøy kommune . - Klæbu kommune . - Kongsberg kommune . - Kragerø . - Kristiansund . - Lardal kommune . - Larvik kommune . - Leksvik kommune . - Levanger kommune . - Mikkel . - Modum kommune . - Molde . - Møre og Romsdal - Historie - 1536-1660 . - Namdalseid kommune . - Namsos kommune . - Nedre Eiker kommune . - Nedre Glomma . - Nes kommune . - Nittedal kommune . - Nome kommune . - Nordsjøen . - Notodden . - Orkdal kommune . - Overhalla kommune . - Porsgrunn . - Porsgrunn kommune . - Rakkestad kommune . - Ringerike kommune . - Rissa kommune . - Råde kommune . - Sande kommune . - Sarpsborg kommune . - Sauherad kommune . - Skagerrak . - Skedsmo kommune . - Skien . - Skien kommune . - Skiptvedt kommune . - Skotfoss . - Snåsa kommune . - Sovjetunionen . - Spydeberg kommune . - Steinkjer kommune . - Stjørdal kommune . - Stokke kommune . - Sula . - Sunnmøre . - Sørum kommune . - Trondheim kommune . - Trøgstad kommune . - Tønsberg kommune . - Vadsø . - Verdal kommune . - Våler kommune . - Åfjord kommune . - Ålesund . - Øvre Eiker kommune . - *Sandefjord kommune . - Lillehammer . - Tromsø
Dewey
329(471)15 So82pr . - 329(481)15 So78 . - 329(481)15 So78La . - 329(481)15 So78pr . - 329(481)15 So78ps . - 333.54 . - 510 . - 711 . - 2.10.0 . - 325(481) N8pr . - 331.258 . - 372.21 . - 796(4821) . - 069.09481 . - 245 . - 274.83611 . - 274.84434 . - 324.247075 . - 324.2481072 . - 325 . - 329(481)15 N7pr . - 329(481)15 N81Lo . - 329(481)15 N81pr . - 329(481)15 N81ps . - 329(4821) Os3pr . - 364.15 . - 370.9484531 . - 380.1 . - 380.1074 . - 388.1 . - 394.4 . - 556.18 P . - 583 . - 597.6 . - 599.4 . - 618.97683 . - 624.131(06) . - 624.131(06) N . - 624.313(06) . - 628.22 . - 628.28 . - 628.4 GA . - 63-18 . - 63-971 . - 630.6 . - 630.7 . - 634.906 . - 634.909482841 . - 635.074 . - 7 . - 711.4 . - 711.7 . - 726.5 . - 730.94837 . - 780.78 . - 780.94839 . - 782 . - 782.04 . - 782.42092 . - 782.542 . - 784.84 . - 792 . - 796.33 . - 796.4 . - 796.9 . - 796.93 . - 796.931 . - 796.932 . - 797.124 . - 839.82 . - 914.831 . - 921 . - 929.2 . - 948.21711 . - 948.23 . - 948.231 . - 948.2639 . - 948.2727 . - 948.2852 . - 948.31 . - 948.37 . - 948.3816 . - 948.3823 . - 948.4216 . - 948.4431 . - Kjellermagasin . - Magasin: PFO . - TA-2794 . - TA-2798 . - TA-2799 . - mag
ISBN
857983743x . - 9788579837432

Bibliotek som har denne