Ansel Adams and the photographers of the American West


Eva Weber
Bok Engelsk 2002

Oppdaterer

Medvirkende
Utgitt
North Dighton, MA : World Publication Group , c2002
Omfang
255 s. : ill.
Emner
Ames, F.A. : (NO-TrBIB)13042043
Butcher, Solomon D. : (NO-TrBIB)13042042
Curtis, Edward S. , 1868-1952 : (NO-TrBIB)90605472
Davidson, I.G. : (NO-TrBIB)13042041
Gardner, Alexander : (NO-TrBIB)13042038
Genthe, Arnold : (NO-TrBIB)13042037
Gilpin, Laura : (NO-TrBIB)90346045
Grabill, John C.H. : (NO-TrBIB)13042036
Hegglund, E.M. : (NO-TrBIB)13042035
Hillers, John K. : (NO-TrBIB)13042034
Illingworth, W.H. : (NO-TrBIB)13042048
Jackson, William Henry , 1843-1942 : (NO-TrBIB)1094319
Käsebier, Gertrude : (NO-TrBIB)12010787
Lange, Dorothea : (NO-TrBIB)90071713
Lee, Russell : (NO-TrBIB)2037141
Lubkin, William J. : (NO-TrBIB)13042046
McDonald, A.J. : (NO-TrBIB)13042045
Morrow, Stanley J. : (NO-TrBIB)13042044
Muybridge, Eadweard : (NO-TrBIB)90274912
O'Sullivan, Timothy : (NO-TrBIB)12038254
Rich, C.P. : (NO-TrBIB)13042056
Riis, Jacob A. : (NO-TrBIB)90193005
Rothstein, Arthur : (NO-TrBIB)90596378
Russell, Andrew J. : (NO-TrBIB)13042055
Soule, William S. : (NO-TrBIB)90854208
Townsend, Charles H. : (NO-TrBIB)13042054
Trager, George : (NO-TrBIB)13042051
Vachon, John : (NO-TrBIB)90959797
Watkins, Carleton E. : (NO-TrBIB)4000895
Wilcox, Walter D. : (NO-TrBIB)13042050
Wittick, Ben : (NO-TrBIB)90601287
Landscape photography - West (U.S.)
West (U.S.)
Wilderness areas - West (U.S.)
ISBN
1-57215-325-3(ib.)

Bibliotek som har denne