Slektsbok over 8 Tjømø-slekter : (Engø - Hønsø - Burø - Holtan - Holtekjær - Mo - Sundane - Treidane)


utarb. av Thorbjørn L. Engø
Bok Bokmål 1958 · Vestfoldsamlingen

Oppdaterer

Les boka på nett
Utgitt
Oslo , 1958
Omfang
[340] s., 1 kart, 1 geneal.tab.
Opplysninger
Elektronisk reproduksjon
Emner
Burø, slekten
Engø, slekten
Haraldsen, slekten
Holtan, slekten
Holtekjær, slekten
Hønsø , slekten
Hønsø, slekten
Jakobsen, slekten
Mo, slekten
Sandø, slekten
Sundane, slekten
Treidane, slekten
Burø , slekten : (NO-TrBIB)5078616
Engø , slekten : (NO-TrBIB)5078618
Holtan , slekten : (NO-TrBIB)1086646
Holtekjær , slekten : (NO-TrBIB)5078615
Hønnø , slekten : (NO-TrBIB)5078617
Mo , slekten : (NO-TrBIB)99013073
Sundane , slekten : (NO-TrBIB)5078613
Treidane , slekten : (NO-TrBIB)5078612
Slektshistorie
Tjøme
Vestfold
Vestfold fylke
burø(slekten)
engø(slekten)
holtan(slekten)
holtekjær(slekten)
hønsø(slekten)
mo(slekten : øystese)
sundane(slekten)
treidane(slekten)
Sjanger
Geografisk emneord
Dewey
929.1 . - 929.2 . - 929.2094827 . - 929.21 . - 948.24 . - 948.27 . - 948.2728

Bibliotek som har denne