Børne- og ungdomslitteratur : portrætter af 14 danske forfattere


Bent Rasmussen
Bok Dansk 2005

Oppdaterer

Utgitt
København : Her & Nu , 2005
Omfang
126 s. : ill.
Emner
Aakeson, Kim Fupz , 1958- : (NO-TrBIB)90631034
Altschuler, Sally : (NO-TrBIB)5035295
Brandt, Aage : (NO-TrBIB)90718726
Eken, Cecilie : (NO-TrBIB)90945285
Hansen, Hans Chr. : (NO-TrBIB)10053668
Hartmann, Nils : (NO-TrBIB)90115091
Jensen, Louis : (NO-TrBIB)90698644
Jessen, Søren : (NO-TrBIB)28713
Johansen, Anders , 1953- : (NO-TrBIB)90688508
Kaaberbøl, Lene , 1960- : (NO-TrBIB)90407043
Larsen, Jens Peder : (NO-TrBIB)1026822
Ottesen, Josefine , 1956- : (NO-TrBIB)98005431
Petersen, Martin : (NO-TrBIB)10058466
Ringtved, Glenn , 1968- : (NO-TrBIB)7023722
dansk litteratur forfattere barnebøker ungdomsbøker barnelitteratur litteraturhistorie
Dewey
ISBN
8790184432

Bibliotek som har denne